ANASAYFA
KULÜBÜMÜZ
HAKKIMIZDA
SALONUMUZ
BİZİ İZLEYİN
SIKÇA SORULAN SORULAR
DOKÜMANLAR
TAKIMIMIZ
ANTRENÖRLERİMİZ
SPORCULARIMIZ
BAŞARILARIMIZ
2022 BAŞARILARIMIZ
2021 BAŞARILARIMIZ
2020 BAŞARILARIMIZ
2019 BAŞARILARIMIZ
2018 BAŞARILARIMIZ
2017 BAŞARILARIMIZ
2016 BAŞARILARIMIZ
ESKRİM REHBERİ
ESKRİM NEDİR?
SOSYAL MEDYA AĞLARIMIZ
İLGİLİ LİNKLER
NEREDEYİZ
EN
MENÜ
GERİ
ANASAYFA
KULÜBÜMÜZ
HAKKIMIZDA
SALONUMUZ
BİZİ İZLEYİN
SIKÇA SORULAN SORULAR
DOKÜMANLAR
TAKIMIMIZ
ANTRENÖRLERİMİZ
SPORCULARIMIZ
BAŞARILARIMIZ
2022 BAŞARILARIMIZ
2021 BAŞARILARIMIZ
2020 BAŞARILARIMIZ
2019 BAŞARILARIMIZ
2018 BAŞARILARIMIZ
2017 BAŞARILARIMIZ
2016 BAŞARILARIMIZ
ESKRİM REHBERİ
ESKRİM NEDİR?
SOSYAL MEDYA AĞLARIMIZ
İLGİLİ LİNKLER
NEREDEYİZ
Türkçe
English
2022 BAŞARILARIMIZ
Anasayfa
Albüm
2022 BAŞARILARIMIZ
İstanbul’da düzenlenen Gençler İstanbul Okullararası Şampiyonasında Tan Sezer İl 1.’si olmuştur.
15 Ekim 2022 Ankara’da düzenlenen Genç Erkek Flöre Açık Turnuvası’nda, Atak Eskrim Spor Kulübü sporcumuz Tan Sezer 2. olmuştur.
9 Ekim 2022’de Kocaeli’nde düzenlenen Bölgesel Flöre Açık Turnuvasında U-12 Kız flöre kategorisinde yarışan sporcumuz Toprak Öğün çeyrek final oynayar
9 Ekim 2022’de Kocaeli’nde düzenlenen Bölgesel Flöre Açık Turnuvasında U-10 Erkek flöre kategorisinde yarışan sporcumuz Eyüp Ege Adıgüzel 3. olmuştur.
8 Ekim 2022’de Kocaeli’nde düzenlenen Bölgesel Flöre Açık Turnuvasında U-10 Kız flöre kategorisinde yarışan sporcumuz Toprak Öğün 3. olmuştur.
11 Eylül 2022'de Ankara’ da gerçekleşen U17 Kızlar Flöre Açık turnuvasında sporcumuz Ece Gizem Huriel 3. olmuştur.
02.07.2022 tarihinde Sivas Türkiye Şamsiyonasında,U10 Flöre Kızlar Kategorisini sporcumuz Toprak Öğün 6. tamamlayarak madalya almaya hak kazandı.
14.04.2022 tarihinde Antalya Uluslararası Çocuk Kupasında,U10 kızlar kategorisini sporcumuz Toprak Öğün 8. tamamlayarak madalya almaya hak kazandı.
14.04.2022 tarihinde Antalya Uluslararası Çocuk Kupasında, sporcularımız Aruke Kırgız 13., Ege Eyüp Adıgüzel 11., Sarp Huriel 13.oldu.
12.04.2022 tarihinde Antalya Uluslararası Çocuk Kupasında U14 Kız Flöre branşında sporcumuz Ece Gizem Huriel 5. olmuştur.
13.04.2022 tarihinde Antalya Uluslararası Çocuk Kupasında U14 Erkek Flöre branşında sporcumuz Murat Güreş 5.olmuştur.
Ankara’da düzenlenen U17 Erkek Flöre Federasyon Kupası’nda, Atak Eskrim Spor Kulübü sporcumuz Tan Sezer 3. olmuştur. (08-09.01.2022)
1
(current)
2
»
Sonraki